Tisztelt MyThai Vezetőség!
Szeretném megosztani Önökkel a június 14-i, rendkívül felháborító tapasztalatunkat a kaposvári éttermükkel kapcsolatban, ahol az első házassági évfordulónkat szerettük volna megünnepelni. A foglalásunkat a rendszerük visszaigazolta, sőt, még aznap is küldtek egy automatikus emlékeztetőt, hogy várnak minket.
Ehhez képest a helyszínen zárt ajtók és egy papírcetli fogadott bennünket, miszerint az étterem felújítás miatt zárva tart. Ezzel Önök egyértelműen szerződésszegést követtek el, hiszen a hivatalosan visszaigazolt megállapodásunk ellenére semmilyen szolgáltatást nem biztosítottak, és erről előzetesen nem is értesítettek minket.
Az, hogy ezek után este még egy automatikus elégedettségi kérdőívet is kaptunk e-mailben, már csak sajnálatos hab volt a tortán. Az ügyet tetézi az Önök részéről tapasztalt utólagos hozzáállás is: a Facebook oldalon közzétett, hasonló tartalmú hozzászólásomat egyszerűen törölték, a közvetlenül a vezetésnek küldött korábbi levelemre pedig érdemi válaszra sem méltattak.
A negatív tapasztalatok elhallgattatása és a panasz figyelmen kívül hagyása helyett elvártam volna, hogy magyarázatot kapjak arra, hogyan működhet így egy foglalási rendszer egy tervezett felújítás ideje alatt. Ezt a véleményt azért teszem közzé, hogy felhívjam a figyelmet a hibára, és bízom benne, hogy a jövőben a vendégekkel való kommunikációt és a technikai rendszereik összehangolását is komolyabban veszik majd.
Üdvözlettel,
Bodócs Sándor
Bodócs Sándor
- 2026. június 20., szombat 04:36