Urban Betyár Étterem és Néprajzi Élményközpont - Budapest

Urban Betyár Étterem és Néprajzi Élményközpont - magyar, nemzetközi konyha

Képek az étteremről

Urban Betyár Étterem és Néprajzi Élményközpont

1051 Budapest, Október 6. utca 16-18.

Urban Betyár Étterem és Néprajzi Élményközpont
Október 6. utca 16-18. , 1051 Budapest

Küldetésünk, hogy Budapest egyik legújabb színfoltjaként a Belváros szívében, a Szent István Bazilika szomszédságában a helyi lakosság és utazók kedvében járjunk és olyan gasztronómiai, valamint néprajzi élményt nyújtsunk, ami egyedülálló Magyarországon.

Foglalja le asztalát ingyenesen online a DiningCity-n: Urban Betyár Étterem és Élményközpont – Budapest

Tovább:

Információk az étteremről

Értékelések és vélemények


4,8

(512 értékelés)


Konyha

4.7

Kiszolgálás

4.8

Hangulat

4.8

"Egy kellemes ebéd"

5
Konyha: 5 Kiszolgálás: 5 Hangulat: 5
Kiválóan elkészített ételek hibátlanul tálalva, gyors és segítőkész és udvarias kiszolgálással.
B. Pál - 2026. március 30., hétfő 10:38

"Minőség - Urbán betyár"

5
Konyha: 5 Kiszolgálás: 5 Hangulat: 5
Az étteremben a megérkezéstől az ebéd elfogyasztásáig teljes mértékben elégedettek voltunk. Kiváló felszolgálás mellett finom, minőségi ételeket kaptunk. Kellemes az étterem hangulata is.
Dubrovayné Ménes Aranka - 2026. március 30., hétfő 07:42

"azta nemjóját..."

5
Konyha: 5 Kiszolgálás: 5 Hangulat: 5
Nálunk abszolút TOP élmény! Tökéletes kezdés: No.1 marhaerőleves és a langusztakrémleves. Omlós főételek: a kacsamell szaftos, a kacsamáj pedig egyszerűen fenséges, szinte elolvad az ember szájában... ,az eclair és a somlói pedig feltette a koronát az estére. Professzionális szerviz: Külön köszönet Palinak, aki a figyelmességével és szakértelmével még emlékezetesebbé tette a vacsoránkat. Igazi betyáros (pluszok nélküli) vendéglátás, csak ajánlani tudjuk!”
Gibárd - 2026. március 30., hétfő 07:00

"Másodjára is kifogástalan!"

5
Konyha: 5 Kiszolgálás: 5 Hangulat: 5
Másodjára voltunk itt a Dining City alatt és nagyszerű élmény volt a többi fogás is!
Janka - 2026. március 29., vasárnap 18:41

""

5
Konyha: 5 Kiszolgálás: 5 Hangulat: 5
Ez volt életem legjobb éttermes élménye! 😍 A pincérek talpraesettek, kedvesek, a sommelier szakmailag kiváló! 👏 A konyha pedig egyszerűen fantasztikus! 🤩 Mindhárom fogás amit kóstoltunk, hihetetlenül ízlésesen volt tálalva és mennyeien finom volt! Ide biztosan visszatérünk még! 😍😍😍
Papp Andrea - 2026. március 29., vasárnap 08:25

"---"

5
Konyha: 5 Kiszolgálás: 5 Hangulat: 5
Lányommal voltam előszőr, aki a főnöke kérésére sokszor foglal itt a tárgyalópartnereknek helyet. Mi az étteremhét alkalmával voltunk itt, rögtön nagyon tetszett a hely, főleg a magyaros életkultúra gyűjtemény. Az ételek ízvilága is kitűnő volt. Kedves kiszolgálás, még egy plussz széket is hozott magától a felszolgáló fiatalember a táskáinknak. Erre felbuzdulva mégegyszer eljöttünk a barátnőmmel, aki szintén mindennel nagypn elégedett volt. Überkóser volt minden.
Takáts Andrea - 2026. március 29., vasárnap 08:09