Baalbek Lebanese Restaurant - middle eastern, lebanese food

Make an Online Reservation

Valentine's Days - From 13th to 15th February. Valid until 15 February 2026

VALENTINE'S DAYS - We await our Guests with special menu offer and unique cocktails!

Valentine’s special
- PINK GREEN SALAD 1 | 10 3990 HUF
  Green salad with zaatar, arugula, cherry tomato, strawberry, and beetroot
- GRILLED JUMBO SHRIMPS 1 | 2 | 7 | 11 | 14 7990 HUF
  Grilled jumbo shrimps with grilled vegetables and potatoes
- HONEY AVOCADO CREAM 5 | 7 | 8 2990 HUF
  Avocado cream with honey, topped with crispy kadayif pastry and nuts

Cocktails
- RED SEDUCTION 3990 HUF
  Gin, pomegranate juice, raspberry juice, green apple syrup
- MANGO TEMPTATION 4290 HUF
  Vodka, mango purée, pineapple juice, lychee purée
- PEACHY KISS 2990 HUF
  Peach juice, orange juice, cranberry juice, Sprite

Prices are in Hungarian Forint, inclusive of VAT. A 14% service charge will be added to your bill. Please inform your server of any food allergies or dietary restrictions.

Do not miss this great offer:

Reserve Now

Baalbek Lebanese Restaurant

1056 Budapest, Belgrád rakpart 22.

Baalbek Lebanese Restaurant
Belgrád rakpart 22. , 1056 Budapest

Budapest’s Lebanese restaurant – Baalbek – is a vibrant restaurant, where a picturesque riverbank setting welcomes guests into its soulful home with traditional Arabic hospitality. Its kitchen revives flavorful Lebanese culinary traditions. The broad menu offers something to everyone, its choices range from mezzes and salads to deliciously cooked meats and freshly made juices.  In addition to the delicious Lebanese plates, we offer a wide selection of Shishas for your pleasure.

 

Reserve your table online now for free through DiningCity: Baalbek Lebanese Restaurant – Budapest

Tovább:

Click to see opening-times and more

Reviews


4.5

(116 értékelés)


food

4.5

service

4.5

ambience

4.5

"kellemes, nem kiemelkedő vacsora"

4.0
food: 3 service: 4 ambience: 4
Minden rendben volt, azt éreztük azonban, hogy számunkra minden étel egy kicsit túl keserű volt. Ízlés kérdése, az is lehet, hogy pont olyanokat válogattunk.:) A hangulat remek volt, összességében jó élmény
Farkas Orsolya - Tuesday 21/10/2025

"Nulla vendégközpontúság, szürreális élmény."

0.7
food: 1 service: 0 ambience: 0
Első benyomásra nem voltak túl kedvesek, de rendeltünk, hozták az előételeket. Ízre nem volt rossz, de emlékezetes sem. Egészen addig, amíg egy méretes köröm nagyságú követ nem találtam a karfiol salátában. Sajnálom, hogy nem tudok képet csatolni. Érthetetlenül álltam az egész előtt, hogy hogy kerülhetett oda. Odahívtam az egyik ott dolgozó hölgyet, aki elnézést kért, elvitte a tányért, hogy mindjárt visszajön egyeztet a konyhával. Hát azóta sem jött vissza… Kihozták a főételt mintha semmi nem történt volna. Innentől az egész vacsorától elment a kedvem. Az adagok kicsik voltak. Majd megdöbbenésemre a számlán a full ár fel volt számolva. Gálánsabbnak éreztem volna, ha nem nekem kell szólni. Az üzletvezető egyszer sem jött ki, fizetéskor egy elnézést, sajnáljuk, nem tudjuk mi történhetett, semmi nem hangzott el a szájukból. Előfordul, hogy egy étterem hibázik, de én ilyen nem törődömséggel és nem kezeléssel még soha nem találkoztam és úgy gondolom, hogy ez egy sarki büfében sem lett volna megengedhető. Nulla vendégközpontúság, számomra kritikán aluli kiszolgálás. Olyan rossz érzéssel és érthetetlenséggel jöttem el, hogy biztosan soha nem megyek vissza, de ajánlani sem fogom az éttermet.
Szabó Szandra - Saturday 18/10/2025

"Abszolút tökéletes "

5.0
food: 5 service: 5 ambience: 5
Nagyon örülök, hogy végre sikerült eljutnunk a BAALBEK-be. Már nagyon régóta terveztük, nagyon vártuk, de minden várakozásunkat felülmúlta! Az étterem milliője is nagyon igényes volt. A személyzet rendkívül kedves és segítőkész volt, udvarias és intelligens. Az italok és az ételek páratlanul finomak. Különleges ízek, meglepetés volt minden korty és minden falat. Nagyon elégedettek voltunk. Köszönjük szépen.
Lizi - Friday 17/10/2025

"Szuper élmény "

5.0
food: 5 service: 5 ambience: 5
Minden nagyon finom volt, az adagok felülmúlták a várakozásainkat, a kiszolgálás figyelmes és kedves. Nagyon jól éreztük magunkat és nagyon jót ettünk. Határozottan megérte őket választani. Köszönjük az élményt.
Németh-Zsupek Anikó - Friday 17/10/2025

"Budapest"

4.7
food: 5 service: 4 ambience: 4
Mindenkinek ajánlom, nagyon finom, ízletes minden étel 👍
Varga Beáta - Friday 17/10/2025

"Baalbek"

4.0
food: 4 service: 4 ambience: 4
Xxxxx
Éhes Farkas - Wednesday 15/10/2025